AWM Chłodnia
ul. Lipowa 49
05-800 Pruszków
tel.: +48 22 654 64 33
e-mail: biuro@zanotti-polska.pl

       
 
 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
 
 

 

 
 
  Komory składane Komory
na wymiar

 

 
 

Komory

 
 

AWM Chłodnia zajmuje się sprzedażą, projektowaniem i budową komór chłodniczych i mroźniczych, budową obiektów przemysłowych z płyty przemysłowej, tuneli szokowych mroźniczych, przepychowych, oraz posadzek przemysłowych.

Komory chłodnicze i mroźnicze wykonujemy z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym. Podłoga w komorze minusowej jest izolowana a ościeżnica drzwi jest podgrzewana w celu zapobieżenia ich przymarzaniu. W komorach plusowych podłogę stanowi istniejąca posadzka. Drzwi chłodnicze lub mroźnicze mogą być uchylne lub przesuwne, posiadają zamki z możliwością otwarcia ich od wewnętrznej strony komory. Komory chłodnicze odpowiadają normom jakościowym UE, oraz wyróżniają się dbałością o funkcjonalne rozwiązania, łatwością i prostotą montażu.

Z komorami współpracują monobloki firmy ZANOTTI, lub układy chłodnicze zamontowane fabrycznie przez producenta. Posiadamy również w swojej ofercie komory dla farmacji spełniające wszystkie normy UE , oraz komory głębokiego mrożenia - kriogeniczne, które między innymi mają zastosowanie w przechowywaniu krwi i osocza .

 

 

| zobacz komory składane | zobacz komory na wymiar |

               
 

© Copyright AWM CHŁODNIA 2011

      Administrator strony: webmaster@zanotti-polska.pl